Strona 1 z 1

Wybór projektu domu

: 26 mar 2019, 13:36
autor: tadamka
Cześć. Wiecie coś na temat promocji MG Projekt ? Bo na ich stronie https://www.mgprojekt.com.pl/ widziałam ze teraz jest szansa na skorzystanie z fajnej promocji nie wiem czy się zdecydować.

Re: Wybór projektu domu

: 01 maja 2019, 10:58
autor: flexi
Ciekawą opcją są też projekty indywidualne. Dzięki temu będziemy mieli dokładnie taki dom, jak sobie go wymarzyliśmy. Na stronie http://hbstudio.pl/projekty-indywidualne/ znajdziecie ofertę firmy, która ma w tym temacie duże doświadczenie.

Re: Wybór projektu domu

: 03 cze 2019, 8:18
autor: sarnek
A ja mam takie pytanie czy ktoś z Was korzystał z usług firmy https://www.archeton.pl/ ? Maja dobre opinie z tego co widze, a ja potrzebuje kogoś bardzo doswiadczonego i profesjonalnego. Słyszałam, że ich projekty domów są dopracowane w każdym calu i naprawdę nie ma się czego obawiać. Mnie właśnie zależy na sprawdzonej firmie.

Re: Wybór projektu domu

: 26 cze 2019, 22:08
autor: Patka45
My też niedługo będziemy zaczynali budowę domu, ale wciąż zastanawiam się jaką formę usuwania nieczystości komunalnych wybrać. Pomyślałam, że może dobrze by było zamontować szambo betonowe, bo słyszałam, że jest solidne i wytrzymałe. Trochę sobie o nim poczytałam - https://szambo2018.livejournal.com/ i coraz bardziej jestem przekonana co do tego pomysłu. U Was sprawdza się takie szambo? O co pytać producenta, gdy już zdecydujemy się na zakup?

Re: Wybór projektu domu

: 21 sie 2019, 16:02
autor: jankiel
Super sprawa.