Strona 1 z 1

Odszkodowanie za granicą

: 01 kwie 2019, 2:29
autor: duff231
Hejka, skąd bierzecie informacje na temat odszkodowań? Ja znalazlam np. ciekawy portal o charakterystyce poradnikowej, mianowicie https://euroodszkodowania.pl . Jest tam dużo informacji na temat odszkodowań za granicą, co może byc bardzo przydatne dla osób pracujących np. w Holandii czy Norwegii. A Wy znacie jakieś ciekawe portale o takiej tematyce?

Re: Odszkodowanie za granicą

: 01 kwie 2019, 13:48
autor: MASTer58
Kompletnie nie jest to moja dziedzina. Nie znam się na tym dlatego nic nie doradzę.

Re: Odszkodowanie za granicą

: 16 maja 2019, 22:36
autor: patecki
A wiesz co możesz zrobić gdy ubezpieczyciel zaniżył twoje odszkodowanie ? Ja nie wiedziałem , ale dzięki https://auxilia.pl/zanizone-odszkodowan ... zkodowany/ już wiem jakie kroki podąć aby uzyskać wyższą kwotę. Bo wszyscy wiemy , że odszkodowanie to trudny temat i jeszcze trudniejszy proces jego dochodzenia.

Re: Odszkodowanie za granicą

: 31 maja 2019, 14:26
autor: tadamka
Samemu nie zawsze można poradzić sobie z walką o odszkodowanie lub nie stać nas na wszystko, dlatego można skorzystać z pomocy takiej fundacji jak https://lexhelper.pl/ , w ten sposób duzo łatwiej można uzyskac odszkodowanie

Re: Odszkodowanie za granicą

: 12 cze 2019, 11:51
autor: patecki
Na temat odszkodowań za wypadki za granicą niewiele wiem ale jeśli chodzi o zdarzenia krajowe to mam już jako takie doświadczenie ;/ ostatnio np miałem problem z sąsiadem, który przez swoją nieuwagę zalał mi mieszkanie ;/ Sam pewnie nie potradziłbym sobie z tymi wszystkimi formalnościami ale zwróciłem się o pomoc do firmy Auxilia https://auxilia.pl/zalanie-mieszkania-j ... kodowanie/. Profesjonalna, uczciwa i rzetelna firma. Są bardzo pomocni, działają szybko i skutecznie.

Re: Odszkodowanie za granicą

: 25 lip 2019, 15:57
autor: Kuba77
W zeszłym roku miałem wypadek w UK i udało mi się uzyskać wysokie odszkodowanie. Pomogli mi w tym https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-drogowe/. To świetnie specjaliści, którzy naprawdę znają się na swojej robocie!

Re: Odszkodowanie za granicą

: 11 wrz 2019, 14:16
autor: kozi44
ja korzystałam z pomocy https://odszkodowania-mura.pl/szkody-komunikacyjne/ i polecam. Pomogli mi uzyskać wyższe odszkodowanie szybko i sprawnie. Obyło się bez żadnych kłopotów. Super, jedna z takich lepszych firm na  rynku. Wiarygodna i sprawdzona, polecam